Ana sayfa

Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.

Şirket profili
2003 yılında kurulan YUYAO LISHUAI Film ve Televizyon Ekipmanları LTD. bir Ar-Ge, satış ve LED fotoğraf ve video aydınlatma equipment.The şirketin üretim ile entegre Yüksek teknoloji şirketlerinden biri stüdyo flaş ışığı, halojen ışık ve floresan ışığı dizisi üreten dönemlerde deneyimli. 2006 yılında yeşil, enerji tasarrufu sağlayan Ulusal Projesi Ulusal Sünnetine yanıt vermek için fotoğraf, video ve TV endüstrisine LED aydınlatma kaynağının uygulanması araştırmasıyla başladı. Şimdi şirket esas olarak LED ışıklarla uğraşıyor ve bu sektörde olağanüstü hale geldi.
Şirketin gelişimi boyunca, "dürüstlüğü vakıf olarak alıyor, kendini aşan ve yaratıcı" ilkesine bağlı kaldık ve Bulusma için bir patent, Faydalı Model için on altı patent ve yüz tasarım patenti kazandık. 2014 yılında "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi" tarafından onurlandırıldı. Şirket, her yıl Çin-dış işbirliği projesi geliştirir ve şimdiye kadar yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış birçok şirketle işbirliği yaptı ve iyi sonuçlar elde etti. Müşterilerin güven her zaman şirketin peşinde olduğunu. Kalite yönetiminde, LED serilerinin beş serisine, CE ve RoHS sertifikasına sahip ışıkların neredeyse yüzlerce modeli var. Ayrıca, LED fotoğraf ve video aydınlatma cihazları için benzersiz bir üretim ve denetim sistemi geliştirdik ve sürekli geliştiriyoruz.
Ürünlerimiz çoğunlukla TV ve yayın stüdyolarında, fotoğraf stüdyolarında vb. Kullanılmaktadır. Film ve TV üretimi, haber röportajı, portre çekimi, düğün fotoğrafçılığı ve çocuk fotoğrafçılığı gibi alanlarda en iyi seçeneklerden biri haline gelmiştir. Sürekli çaba ile, ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Hong Kong, Makao ve Tayvan bölgeleri, Çin'de birçok il ve şehirlere kadar satılmıştır. Gelecekteki gelişmemiz için sizleri bekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
2003
Şirket en erken zamanda stüdyo flaş lambası imalatı kurdu ve başlattı.

2005

Şirket, kayıtlı sermayeyle USD 76,000.00'ya kadar büyüdü. "YUYAO Lishuai Film ve Teknoloji Ekipmanları Ltd.Şti. " kurulmuş.

2006
Şirket, LED stüdyo ve video ışıklarını araştırmaya ve üretmeye başlamıştır.

2010
Şirket, 7.000 m2'lik yeni fabrika binasına taşındı.

2013
Şirket, Yuyao Bilim ve Teknoloji Bürosu ve Yuyao Finans Bürosu tarafından "YUYAO Mühendislik Teknoloji Merkezi" olarak ödüle layık görüldü.

Şirket, Ningbo Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından "Ningbo Bilimsel ve Teknolojik Şirket" olarak ödüllendirildi. Şirket, Ningbo'daki Endüstride en iyi profesyoneldir.

2014
Şirket, 2013 yılı boyunca Ningbo Ekonomik ve Bilgi Teknolojisi Komisyonu tarafından "olağanüstü yeni ürünler, yeni teknoloji ve yeni enerji tasarrufu teknolojisi" ödülüne layık görüldü. Şirket, "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi"

2015
Şirket "Ningbo Mühendislik Teknoloji Merkezi" ödülüne layık görüldü.

Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Diğer

Markalar : LS

No. Çalışanları : 60~100

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Fotoğraf Stüdyosu Işığı satış için iyi kalite Fotoğraf Stüdyosu Işığı satış için iyi kalite Fotoğraf Stüdyosu Işığı satış için iyi kalite Fotoğraf Stüdyosu Işığı satış için