Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.

iyi kalite Fotoğraf Stüdyosu Işığı satış için
iyi kalite Fotoğraf Stüdyosu Işığı satış için
Makul fiyata gerçekten güzel ve kaliteli ürünler var. Led ışıklarım hala sorunsuz çalışıyor.

—— Michal Veselsky

Ben sohbet şimdi

Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.
Meeting Room Show Room

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : LS
No. Çalışanları : 60~100
Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 70% - 80%
2003 yılında kurulan YUYAO LISHUAI Film ve Televizyon Ekipmanları LTD. bir Ar-Ge, satış ve LED fotoğraf ve video aydınlatma equipment.The şirketin üretim ile entegre Yüksek teknoloji şirketlerinden biri stüdyo flaş ışığı, halojen ışık ve floresan ışığı dizisi üreten dönemlerde deneyimli. 2006 yılında yeşil, enerji tasarrufu sağlayan Ulusal Projesi Ulusal Sünnetine yanıt vermek için fotoğraf, video ve TV endüstrisine LED aydınlatma kaynağının uygulanması araştırmasıyla başladı. Şimdi şirket esas olarak LED ışıklarla uğraşıyor ve bu sektörde olağanüstü hale geldi.
Şirketin gelişimi boyunca, "dürüstlüğü vakıf olarak alıyor, kendini aşan ve yaratıcı" ilkesine bağlı kaldık ve Bulusma için bir patent, Faydalı Model için on altı patent ve yüz tasarım patenti kazandık. 2014 yılında "Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi" tarafından onurlandırıldı. Şirket, her yıl Çin-dış işbirliği projesi geliştirir ve şimdiye kadar yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış birçok şirketle işbirliği yaptı ve iyi sonuçlar elde etti. Müşterilerin güven her zaman şirketin peşinde olduğunu. Kalite yönetiminde, LED serilerinin beş serisine, CE ve RoHS sertifikasına sahip ışıkların neredeyse yüzlerce modeli var. Ayrıca, LED fotoğraf ve video aydınlatma cihazları için benzersiz bir üretim ve denetim sistemi geliştirdik ve sürekli geliştiriyoruz.
Ürünlerimiz çoğunlukla TV ve yayın stüdyolarında, fotoğraf stüdyolarında vb. Kullanılmaktadır. Film ve TV üretimi, haber röportajı, portre çekimi, düğün fotoğrafçılığı ve çocuk fotoğrafçılığı gibi alanlarda en iyi seçeneklerden biri haline gelmiştir. Sürekli çaba ile, ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Hong Kong, Makao ve Tayvan bölgeleri, Çin'de birçok il ve şehirlere kadar satılmıştır. Gelecekteki gelişmemiz için sizleri bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Zhu

Tel: +86-574-62819368

Faks: 86-574-62636398

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)